Edilkamin ECOIDRO
Teplovodné krbové kachle na pelety

Edilkamin - ECOIDRO - teplovodná krbová pec na pelety. Ponúkame ju vo verziách:

  • oceľ + keramika
  • hliník + keramika

Teplovodné krbové kachle na pelety s inštalovanou uzavretou expanznou nádržou, čerpadlom a bezpečnostným pretlakovým ventilom.

ECOIDRO dokáže vykúriť veľmi veľké priestory pri skutočne nízkej spotrebe paliva. Dokáže pomocou vhodných inštalačných sád vyrobiť teplú úžitkovú vodu automatickým spaľovaním peliet v ohnisku, čo je tiež dôkazom mnohoúčelnosti pece. Pomocou bojleru, potrebného príslušenstva na výrobu a akumuláciu teplej úžitkovej vody, sa môže teplá voda využívať aj keď je pec vypnutá. Nové teplovodné pece na pelety sa môžu pripojiť na už existujúci systém vykurovania a zásobovať tak všetky radiátory.

Chod a všestrannosť použitia

Chod pece ECOIDRO je založený na spaľovaní peliet, pričom dochádza k úplne automatickému spôsobu ohrievania vody do radiátorov, ktorá je poháňaná do sústavy s čerpadlom. Spaliny sú z ohniska vyháňané a regulované elektrickou kartou, tak ako aj množstvo paliva. Je taktiež zodpovedná za celý chod pece a zaručuje spaľovanie s vysokým tepelným výkonom. Ovládanie a týždenné programovanie pece zabezpečuje synoptický panel. V ponuke sú dva typy obloženia:

  • šedá oceľ prípadne šedá hliníková oceľ
  • béžová alebo tmavočervená keramika